Lokalizacja

Wybierz sposób poruszania

-

 

Osiedle Kwadrans to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, dobrą komunikację i jednocześnie pragną zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy.
Oferowane przez nas mieszkania dzieli przysłowiowy kwadrans od centrum miasta oraz terenów rekreacyjnych nad Jeziorem Maltańskim. Mieszkańcy osiedla dosłownie w 15 minut mogą dotrzeć ulicami Główną, Nowe Zawady, Warszawską do śródmieścia i północnej obwodnicy Poznania oraz autostrady A2.
Osiedle Kwadrans to doskonała lokalizacja także dla osób preferujących aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia. Znajdujące się w niedalekiej odległości trasy piesze, biegowe czy rowerowe, kompleks basenów, tereny przy Jeziorze Maltańskim oraz szeroki wachlarz możliwości ciekawego spędzenia tam czasu to komfortowe rozwiązanie dla osób w każdym wieku.
Z kolei, amatorzy kąpieli będą mogli skorzystać z szybkiego dojazdu do Jeziora Maltańskiego, Term Maltańskich, Rusałki czy jeziora Swarzędzkiego.

Osiedle Kwadrans to również miejsce niezwykle przyjazne dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli cieszyć się placem zabaw na terenie osiedla, a dogodne położenie placówek edukacyjnych: przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum zapewnią optymalne warunki do wychowania pociech, a rodzicom pomoże zaoszczędzić czas na dojazdach.

Osoby ceniące sobie bogate życie towarzyskie z łatwością dotrą zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do centrum miasta, na Stary Rynek, do Galerii Malta czy do Multikina, mogąc w 100% cieszyć się atrakcjami oferowanymi przez stolicę Wielkopolski.

W bezpośredniej lokalizacji osiedla Kwadrans znajdują się cała infrastruktur: sklepy spożywcze, markety, apteki, przychodnie czy poczta.

Osoby poruszające się komunikacją miejską na osiedle dotrą liniami autobusowymi nr 70, 73 oraz 85, a także autobusem nocnym nr 237.

Dodatkowym atutem lokalizacji osiedla Kwadrans jest bardzo szybki dojazd pociągiem z dworca Poznań Wschód do Zintegrowanego Centrum Komunikacji – Poznań Główny

Facebook